Crono CK3000 CZ/SK

Crono CK3000 - modré podsvícená herní klávesnice, CZ + SK, USB
 
Produktové číslo: CK3000
 
 
 
 
 
 
Crono CK3000 CZ/SK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Klávesnice, Lokalizace klávesnice CZ/SK, Herní provedení, Rozhraní USB

549 Kč


 

Ke stažení

 
 
 
Promo
<link rel="stylesheet" href="/inc/detail/extra.css"><div class="prem"><div class="img-5 r"><img src="/img/produkty/crono\CRO450376/2.jpg"><div><h3>Crono CK3000 CZ/SK</h3><p>Technicky vyspělá, designová, podsvícená herní klávesnice pro dokonalý požitek ze hry. Disponuje funkcí anti-ghosting, díky které budete mít hru ještě více pod kontrolou. Nechybí klasický numerický blok. Klávesnice je miimo hraní her vhodná i na běžné každodenní použití. Připojit k PC ji můžete prostřednictvím USB 2.0 kontektoru. <b>Samozřejmostí je&nbsp;9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti</b>.</p></div></div><div class="img-5"><img src="/img/produkty/crono\CRO450376/1.jpg"><div><h3>Nádherný design</h3><p>Modrá je dobrá. To platí i u této herní klávesnice, která nabízí nádherné modré podsvícení, jehož intenzitu lze snadno regulovat dle tvého požadavku. Klávesnice díky neobvyklému tvaru vypadá nekompromisně a je připravená pro tvou herní akci.</p></div></div><div class="img-5 r"><img src="/img/produkty/crono\CRO450376/3.jpg"><div><h3>Vše potřebné pro hráče</h3><p>Abys se stal vítězem za všech situací, musíš se spolehnout na tu správnou výbavu. U herní klávesnice Crono nechybí 9 programovatelných kláves s funkcí paměti a vysoce kvalitní feritové kabel o délce 1.6 m. Samozřejmostí jsou pak multimediální klávesy.</p></div></div></div>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Crono CK3000 CZ/SK
  • Crono CK3000 CZ/SK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Technicky vyspělá, designová podsvícená herní klávesnice pro dokonalý požitek ze hry. Disponuje funkcí anti-ghosting, díky které budete mít hru ještě více pod kontrolou. Nechybí klasický numerický blok. Klávesnice je miimo hraní her vhodná i na běžné každodenní použití. Připojit k PC ji můžete prostřednictvím USB 2.0 kontektoru.

Typ klávesnice:
- herní, multimediální klávesy

Připojení :
- USB

Barva:
- černá

Rozložení kláves:
9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti, volitelná síla podsvícení, vysoce kvalitní feritový kabel o délce 1.6 m.

Další vlastnosti:
- 9 programovatelných kláves a tlačítek s funkcí paměti
- volitelná síla podsvícení
- vysoce kvalitní feritový kabel o délce 1.6 m


Stránky o produktu:

www.c-crono.com


 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 Technické řešení © 2023 CyberSoft s.r.o. | Napište nám: info@c-crono.com