Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý

 
Produktové číslo: DAS-BA-10-001
 
 
 
 
 
 
Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Moderní solární batoh s úložným prostorem pro každodenní pohyb ve městě nebo na cestách. Nenechá vás na holičkách a vejde se do něj notebook, tablet, osobní věci i svačina. Mějte s sebou vždy parťáka v záloze.

2 499 Kč


 

Ke stažení

 
 
 
Promo
<link rel="stylesheet" href="/inc/detail/extra.css"><div class="prem"><div class="img-5"><img src="/img/produkty/crono\CRN000020/1.jpg"><div><h3>Pohodlí a dostatek místa</h3><p>Solární batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY s ergonomickým zpracováním poskytuje pohodlí na cestách, ať jdete kamkoliv. Nabízí 20 L kapacity, takže do něj schováte práci, zábavu i osobní věci. Kromě optimální velikosti zajistí komfort i měkké popruhy. Do vypolstrované přihrádky je možné umístit 15,6" notebook a 10,1" tablet. Dalších několik přihrádek umístí věci přesně na to pravé místo, takže budete cestovat pohodlně.&nbsp;</p><p>Navíc v batohu najdete dárek - rychloschnoucí ručník (60x160 cm).</p></div></div><div class="img-5 r"><img src="/img/produkty/crono\CRN000020/3.jpg"><div><h3>Chytré vychytávky a voděodolnost</h3><p>Na batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY jsme pyšní i pro ty drobné vychytávky. Jaké třeba?</p><p><br></p><ul><li>panely spojuje odolná látka, kterou jen tak neprotrhnete</li><li>USB výstupy jsou schované, aby se do nich nic nedostalo</li></ul><p><br></p><p>Navíc je CROSSIO SolarBag SNAPPY voděodolný. Plavat s ním radši nechoďte, ale nemusíte hned panikařit, když ho zapomenete třeba vedle stanu a začne pršet.</p><p><br></p></div></div><div class="img-5"><img src="/img/produkty/crono\CRN000020/2.jpg"><div><h3>Vnitřní a vnější výstupy</h3><p>Solární panel má výkon až 10 W a účinnost 24 %. Rychlost nabíjení je samozřejmě odvislá od toho, jak moc svítí sluníčko.</p><p>CROSSIO SolarBag SNAPPY nabízí 2 způsoby dobíjení.&nbsp;</p><p>Jeden USB výstup je schovaný uvnitř batohu a můžete s ním nabíjet zařízení schované v batohu (notebook, tablet, mobil, powerbanku).&nbsp;</p><p>Druhý výstup se hodí, pokud potřebujete například využít mobil na navigaci a zároveň dobíjet. Nabíjení vám umožní vnější výstup USB.&nbsp;</p><p><br></p><p><b>Poznámka</b>: Vždy je možno zvolit pouze jeden způsob.</p></div></div><div class="ytb"><iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/7anDuHq4zkc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen=""></iframe></div><div class="one"><h3>Proč si vybrat solární batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY?</h3><ul><li>nabíjejte kdykoliv a kdekoli</li><li>2x USB-A</li><li>voděodolný materiál</li><li>ergonomické provedení</li><li>je přizpůsobený na cestování – odolný, praktický, s UV ochranou</li></ul><p><br></p><h3>Parametry</h3><ul><li><b>Hmotnost</b>:1,36 kg</li><li><b>Výkon</b>: 10 W</li><li><b>Maximální napětí&nbsp;</b>2 A</li><li><b>Otevřený okruh napětí</b>:&nbsp;5 V</li><li><b>Účinnost panelu</b>:&nbsp;24 %</li><li><b>Výstupy</b>:&nbsp;USB</li><li><b>Voděodolnost</b>:&nbsp;ANO</li><li><b>Rozměry</b>:&nbsp;44x30x13 cm</li><li><b>Obsah</b>: 20 l</li><li><b>Materiál</b>: 100% Polyester</li><li><b>Barva&nbsp;</b>Černá</li></ul><div><br></div></div></div>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
  • Crono CROSSIO SolarBag SNAPPY, solární batoh, černý
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produktu

 
 
 

Popis produktu:

Pohodlí a dostatek místa
Solární batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY s ergonomickým zpracováním poskytuje pohodlí na cestách, ať jdete kamkoliv. Nabízí 20 L kapacity, takže do něj schováte práci, zábavu i osobní věci. Kromě optimální velikosti zajistí komfort i měkké popruhy. Do vypolstrované přihrádky je možné umístit 15,6" notebook a 10,1" tablet. Dalších několik přihrádek umístí věci přesně na to pravé místo, takže budete cestovat pohodlně.

Navíc v batohu najdete dárek - rychloschnoucí ručník (60x160 cm).

Chytré vychytávky a voděodolnost
Na batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY jsme pyšní i pro ty drobné vychytávky. Jaké třeba?

  • panely spojuje odolná látka, kterou jen tak neprotrhnete
  • USB výstupy jsou schované, aby se do nich nic nedostalo

Navíc je CROSSIO SolarBag SNAPPY voděodolný (IPX4). Plavat s ním radši nechoďte, ale nemusíte hned panikařit, když ho zapomenete třeba vedle stanu a začne pršet.

Vnitřní a vnější výstupy
Solární panel má výkon až 10 W a účinnost 24 %. Rychlost nabíjení je samozřejmě odvislá od toho, jak moc svítí sluníčko.
CROSSIO SolarBag SNAPPY nabízí 2 způsoby dobíjení.
Jeden USB výstup je schovaný uvnitř batohu a můžete s ním nabíjet zařízení schované v batohu (notebook, tablet, mobil, powerbanku).
Druhý výstup se hodí, pokud potřebujete například využít mobil na navigaci a zároveň dobíjet. Nabíjení vám umožní vnější výstup USB.

Poznámka: Vždy je možno zvolit pouze jeden způsob.

Proč si vybrat solární batoh CROSSIO SolarBag SNAPPY?
nabíjejte kdykoliv a kdekoli
2x USB-A
voděodolný materiál
ergonomické provedení
je přizpůsobený na cestování – odolný, praktický, s UV ochranou